O naší škole a školce

Logo ZŠ a MŠ ŽlutavaNa základě novely školského zákona získala škola od 1.ledna 2003 právní subjektivitu. Základní škola, školní družina, mateřska škola a školní jídelna byly sloučeny, vznikl tak právní subjekt s názvem: Základní škola a Mateřská škola  Žlutava, okres Zlín, příspěvková organizace. Zřizovatelem právního subjektu je Obec ŽlutavaOd roku 2018 je ředitelkou školy Mgr. Hana Zvoníčková.

Pedagogové, děti a žáci školy jsou zapojeni do projektu Šablony II.Sablony II. ZŠ a MŠ Žlutava

Naposledy přidané fotogalerie

Hudební vystoupení

pro děti MŠ a žáky ZŠ.

Kulturní vystoupení

Zpěv a recitace žáků pro seniory

Vodní hrátky v MŠ

Společné aktivity s vodou

Aktuální zprávy

Informace ke stávce

Dne 6. listopadu 2019 Základní škola a Mateřská škola Žlutava zůstává v běžném provozu.

Podzimní prázdniny

Během podzimních prázdnin bude ŠD zavřená, mateřská škola je ve dnech 29. a 30.10. otevřena 6:00-16:00.

Úplata za předškolní vzdělávání

Tato směrnice stanoví výši úplaty za předškolní vzdělávání v mateřské škole (dále jen „úplata“), možnost osvobození od úplaty.

Kulturní akce v mateřské škole

1. pololetí školního roku 2019/2020

27.11.2019 od 15:00

Setkání s odborníkem na bezpečnost dětí na internetu

Umíte ochránit své dítě na internetu?