O naší škole a školce

Logo ZŠ a MŠ ŽlutavaNa základě novely školského zákona získala škola od 1.ledna 2003 právní subjektivitu. Základní škola, školní družina, mateřska škola a školní jídelna byly sloučeny, vznikl tak právní subjekt s názvem: Základní škola a Mateřská škola  Žlutava, okres Zlín, příspěvková organizace. Zřizovatelem právního subjektu je Obec ŽlutavaOd roku 2018 je ředitelkou školy Mgr. Hana Zvoníčková.

Naposledy přidané fotogalerie

Vánoční besídka 2019

Vystoupení žáků ZŠ

Vystoupení dětí MŠ

Vystoupení dětí z družinky

Aktuální zprávy

PF 2020

Vánoční a novoroční přání

Děkujeme všem za spolupráci a podporu, kterou jste věnovali žlutavské škole a školce v uplynulém roce, do nového roku 2020 přejeme všem hodně zdraví, štěstí a úspěchů!

Uzavření MŠ o Vánocích

V období vánočních svátků – od pondělí 23. prosince 2019 do pátku 3. ledna 2020 bude mateřská škola uzavřena.

evt_image.php?img=2905&box=2&width=320&height=120

Pozvánka na VÁNOČNÍ BESÍDKU

Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na tradiční vánoční besídku, která se uskuteční v místní Sokolovně dne 17. 12. od 15:00

Změna rozvrhu hodin