O naší škole a školce

Logo ZŠ a MŠ ŽlutavaNa základě novely školského zákona získala škola od 1.ledna 2003 právní subjektivitu. Základní škola, školní družina, mateřska škola a školní jídelna byly sloučeny, vznikl tak právní subjekt s názvem: Základní škola a Mateřská škola  Žlutava, okres Zlín, příspěvková organizace. Zřizovatelem právního subjektu je Obec ŽlutavaOd roku 2018 je ředitelkou školy Mgr. Hana Zvoníčková.

Naposledy přidané fotogalerie

Pohádková škola

Projektový den

Olympiáda v MŠ

Zimní sporty

Vystoupení dětí z družinky

Aktuální zprávy

žádost o ošetřovné

Doklad na ošetřovné si mohou rodiče vyzvednout v budově MŠ ve čtvrtek 2.dubna, v době od 9:00 hod. do 10:00 hod. u p. Goišové.

Informace k zápisu do 1. tříd:

Vážení rodiče, snažíme se reagovat na pro nás velmi složitou situaci, plán připravovaný akcí, který jsme zveřejnili, jsme nuceni  zatím stornovat. Jakmile bude situace příznivější budete o našich aktivitách předem informováni.

Informace pro rodiče:

Ze strany pedagogů jste a budete pravidelně kontaktováni a s žáky budou realizovány telefonickou nebo emailovou cestou konzultace, ověřování znalostí, probírání učiva,  apod. Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci neváhejte  a ozvěte

Vyzvednutí zadání učiva

Vážení rodiče, Vaše děti obdržely dne 10. 3. 2020 od třídních učitelů zadání učiva na období 11.3. - 20. 3. Zadání úkolů na období 23. 3. - 3. 4. si prosím vyzvedněte v budově základní školy dne 23. 3. 2020 od 9:00 - 11:00.