Obnovení výuky v ZŠ - 18. 11. 2020

Typ: Hlavní stránka | ostatní | Základní škola
Otevření školy Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

Ve středu 18. 11. 2020 končí distanční výuka pro žáky 1. a 2. ročníku.
Tito žáci nastupují k prezenční výuce do budovy školy. Nadále platí zákaz zpěvu a sportovních aktivit.

Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Doporučuji, aby každý žák měl alespoň 2 roušky a sáček na uchování roušky. Žáci budou ve škole opět poučeni o důsledném dodržování všech hygienických pravidel, prosím učiňte tak i vy rodiče.

• Školní družina: žáci mohou navštěvovat školní družinu v plném rozsahu. Musí být zachovány homogenní skupiny – vždy jedna třída v oddělení, u nás tedy 1. třída zvlášť a 2. třída zvlášť. Prosíme rodiče, aby své děti vybavili vhodným oblečením a obuví. Pokud to jen trochu počasí dovolí, budeme s dětmi chodit ven.
  • Stravování ve školní jídelně: všichni žáci 1. a 2. ročníku mají možnost stravování ve školní jídelně. Bude probíhat taktéž odděleně. Prvňáčci budou na oběd odcházet ve 12:00, dřívější odchod není možný, poněvadž probíhá výdej stravy dětem MŠ. Druháčci budou odcházet do jídelny 12:20-12:25.

Pokud se u žáka vyskytne onemocnění covid – 19, informujte vedení školy, máme povinnost informovat KHS.

Distanční výuka ostatních ročníků včetně online výuky pokračuje ve stávajícím režimu.

Upozorňuji všechny rodiče a žáky, že v úterý 17. listopadu je státní svátek – výuka neprobíhá.

Děkuji vám všem za dosavadní spolupráci. Mgr. Hana Zvoníčková, ředitelka školy

Vytvořeno: 13. 11. 2020