Otevření školy

Typ: Hlavní stránka | Mateřská škola | ostatní | Základní škola
Otevření školy, zahájení školního roku 1 Informace pro rodiče a žáky

Vážení rodiče,

Dovolujeme si Vám touto cestou oznámit, že nařízená karanténa u většiny zaměstnanců základní školy Žlutava byla ukončena. Dne 14. září zahájíme školní rok. Sraz žáků a rodičů žáků 1. ročníku bude před budovou školy v 7:45. Po uvítacím ceremoniálu odejdou všichni žáci do svých kmenových tříd. Rodiče prvňáčků budou moci také na 10-15 minut na návštěvu. Všichni přítomní budou mít v prostorách budovy školy roušku, před vstupem proběhne dezinfekce rukou. Tento den bude všem žákům k dispozici také školní družina 6:30 – 15:00. Žádáme Vás o písemné vyjádření času odchodu Vašeho dítěte z odpolední družiny a také zda půjde samo či v doprovodu. Oběd je třeba si objednat nejpozději dne 14. 9. do 7:30 (577 945 868). Vyučování bude již od pondělí probíhat dle rozvrhu, týká se také žáků 1. ročníku. Roušky budou pro každého povinné ve společných prostorách, během výuky bude nošení roušek na základě pokynů vyučujícího. Prosíme Vás, abyste v případě jakýchkoliv projevů respiračního onemocnění Vašeho dítěte, zvážili jeho přítomnost ve škole. Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci během distančního vzdělávání a pevně věříme, že se nám tento školní rok podaří zvládnout v běžném režimu.

Pedagogové a další zaměstnanci

Vytvořeno: 11. 9. 2020