Oznámení rodičům

Typ: Mateřská škola | ostatní

Vážení rodiče,

Vzhledem k tomu, že se nemůžeme nyní setkat osobně při tradičním červnovém ukončení školního roku, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za dosavadní spolupráci, za vyplnění evaluačních dotazníků, Vaše náměty a připomínky. Zároveň Vás chceme informovat, že v naší MŠ dochází v současné době k částečné výměně pedagogických pracovníků. Chceme Vás ubezpečit,  že personální situace je pro školní rok 2020-2021 vyřešena. Provoz MŠ od 3. srpna 2020 a její výchovně-vzdělávací činnost bude pokračovat obvyklým způsobem. Moc se těšíme na společná setkání s Vámi a Vašimi dětmi na akcích organizovaných ZŠ a MŠ Žlutava. V případě dotazů kontaktujte vedení školy.

Děkujeme za pochopení.                         Mgr. Hana Zvoníčková, ředitelka školy

Vytvořeno: 12. 6. 2020
Poslední aktualizace: 31. 8. 2020 6:56