Navigace

Obsah

Školní jídelna ZŠ a MŠ Žlutava

  • Ze stravování se odhlašuje den předem v době od 7.00 do 14.30 hod,, nejpozději však do 8.00 hodin daného dne osobně nebo telefonicky na čísle: 577 945 868

  • Dopolední a odpolední svačiny jsou jen pro MŠ

Jídelníček

dnes
neděle 15.9.

jídlo není uvedeno


pondělí 16.9.

dopolední svačina:
pomazánka z tresčích jater,chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 4, 7)
polévka:
kmínová s kapáním (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
hlavní jídlo:
Zapečená brokolice s kuřecím masem,brambory (alergeny č. 3, 7, 9)
nápoj:
mošt hruškový
odpolední svačina:
tvarohový míša, sirup (alergeny č. 7)

úterý 17.9.

dopolední svačina:
pomazánka lučinová s jablky,chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
rýžová (alergeny č. 9)
hlavní jídlo:
Bratislavská vepřová plec,houskový knedlík,ZŠ ovoce (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
nápoj:
džus
odpolední svačina:
zelenina, pomerančový džus

středa 18.9.

dopolední svačina:
pomazánka banánová, veka, čokoplus, ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
z krabích tyčinek (alergeny č. 1, 4, 9)
hlavní jídlo:
Čočka na kyselo,vejce,chléb,sterilovaný okurek,ZŠ termix (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
nápoj:
čaj bylinkový
odpolední svačina:
rohlík s pomazánkovým máslem a šunkou,čaj bylinkový (alergeny č. 1, 7)

čtvrtek 19.9.

dopolední svačina:
pomazánka žampionová,chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
zeleninová s řapíkatým celerem (alergeny č. 9)
hlavní jídlo:
Sekaná pečeně,bramborová kaše,kompot (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
nápoj:
sirup
odpolední svačina:
chléb s máslem a med, sirup (alergeny č. 1, 7)

pátek 20.9.

dopolední svačina:
chléb s žervé,paprika,bílá káva, ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
italská tomatová (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Hovězí kostky na křenu,těstoviny,červená řepa (alergeny č. 1, 3, 9)
nápoj:
citronáda
odpolední svačina:
ovoce, citronáda

Tabulka s alergeny

01 obilniny obsahující lepek08 skořápkové plody (ořechy)
02 korýši09 celer
03 vejce10 hořčice
04 ryby11 sezamová semena
05 podzemnice olejná (arašídy)12 oxid siřičitý a siřičitany
06 sója, sójové boby13 vlčí bob (lupina)
07 mléko14 měkkýši

příští týden >>

ROZDĚLENÍ ALERGENŮ

1. Obiloviny obsahující lepek

1.1 pšenice

1.2 žito

1.3 ječmen

1.4 oves

1.5 špalda

1.6 kamut

 

8. Skořápkové plody

8.1 mandle

8.2 lískové ořechy

8.3 vlašské ořechy

8.4 kešu ořechy

8.5 pekanové ořechy

8.6 para ořechy

8.7 pistácie

8.8 makadamiové ořechy

Jídelníček

dnes
neděle 15.9.

jídlo není uvedeno


příští týden >>