Mikuláš v naší základní škole

Typ: Hlavní stránka | ostatní | Základní škola
Mikuláš v naší základní škole 1 Informace pro rodiče

Mikuláš dnes samozřejmě zavítal i ke starším dětem, tedy žákům naší základní školy. Říkadla a básně  s vánoční tématikou zazněly v každé ze 4 tříd. Za svůj výkon a především za to, že  po celý rok žáci krásně pracovali, byli hodní, plnili si všechny úkoly, dostali také bohatou mikulášskou nadílku. Velké poděkování patří panu Marčíkovi a panu Sudickému za příspěvky do balíčků. Ještě je potřeba zmínit, že Mikuláš se svým doprovodem také navštívil OÚ Žlutava a zjistil, že i tam byli všichni hodní. Závěrem příspěvku tedy vyřizujeme nebeský vzkaz: "Po celý příští rok, buďte všichni zdraví, zdraví, zdraví, pomáhejte si a mějte se rádi!"

Váš Mikuláš, anděl a čert.

Vytvořeno: 4. 12. 2020
Poslední aktualizace: 5. 12. 2020 15:42