Hygienická opatření v MŠ

Typ: Hlavní stránka | Mateřská škola | ostatní | Základní škola
Hygienická opatření v MŠ  2 informace pro rodiče

Důležitá upozornění pro rodiče

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás i Vaše děti prosíme o dodržování následujících bezpečnostních opatření, kterými se snažíme eliminovat případný přenos onemocnění Covid 19.

• V prostorách budovy MŠ dodržujte bezpečnou vzdálenost při kontaktu s ostatními osobami.
  • Před vstupem do MŠ používejte dezinfekci na ruce.
  • V prostorách MŠ se zákonný zástupce či doprovázející osoba pohybují v rouškách, děti bez roušek.
  • Je zakázáno do MŠ donášet veškeré hračky, sladkosti, pití a jiné předměty.
  • Do skříňky dítěte vložte, prosím, do igelitového sáčku roušku, která bude použita v případě podezření na onemocnění.
  • V případě, že se u dítěte projeví příznaky během pobytu v MŠ, bude umístěno do izolace s rouškou za přítomnosti pracovníka MŠ. Zákonný zástupce dítěte bude kontaktován, aby si dítě vyzvedl, co nejdříve.
  • Pobyt v MŠ zkraťte na nezbytně nutnou dobu.
  • Ihned po předání dítěte zákonným zástupcem učitelce, si dítě řádně umyje ruce.
  • Veškeré změny zdravotního stavu dítěte neprodleně hlaste telefonicky nebo osobně.
  • Je důležité, aby Vaše telefonické kontakty byly aktuální a neustále dostupné.

Pevně věříme, že společnými silami vytvoříme dětem bezpečné a příjemné prostředí.

Děkujeme za pochopení a Vaši spolupráci.

vedení ZŠ a MŠ Žlutava

Vytvořeno: 9. 11. 2020