Vánoční přání

Typ: Mateřská škola | ostatní | Základní škola
vánoční přání 2022 Informace pro rodiče

Vážení rodiče, žáci, děti, zaměstnanci školy, zástupci obce Žlutava,

rok 2022 byl plný výzev, které se nám podařilo úspěšně zvládnout. Ať už to byly kontroly pověřených orgánů, rekonstrukce řady místností a prostor v budovách školy a školky, částečná úprava hřiště před budovou MŠ nebo zahájení renovace naší školní kuchyně. Ráda bych  Vám všem touto cestou poděkovala za  spolupráci. Zaměstnancům školy za neutuchající vnitřní sílu podílet se na řešení nových pracovních a vzdělávacích výzev, za nadšení a osobní podíl při rekonstrukcích, rodičům za sponzorské dary, za vynikající celoroční spolupráci, žákům a dětem za aktivní přistup ke školní práci a za výborné chování, vedení obce Žlutava a obecním pracovníkům za podporu a pomoc při řešení každodenních úkolů.

Současně Vám chci popřát, aby následující rok 2023 byl pro nás všechny dobrým rokem, a to v tom nejširším slova smyslu.

Osobně Vám přeji pohodu a klidné prožití vánočních svátků a především hodně zdraví v novém roce.

Mgr. Hana Zvoníčková, ředitelka školy

Vytvořeno: 22. 12. 2022