Navigace

Obsah

Školní jídelna ZŠ a MŠ Žlutava

  • Ze stravování se odhlašuje den předem v době od 7.00 do 14.30 hod, osobně nebo telefonicky na čísle: 577 945 868, 725 066 015

  • Dopolední a odpolední svačiny jsou jen pro MŠ

Jídelníček

pondělí 26.2.

dopolední svačina:
pomazánka z tofu,chléb zlínský,Nesquick,ovoce (alergeny č. 1, 6, 7)
polévka:
drůbková s rýží (alergeny č. 9)
hlavní jídlo:
Zadělávané fazolové lusky,vejce,brambory,ovoce (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
nápoj:
  1. pitná voda
  2. čaj ovocný
odpolední svačina:
chléb s Paloučkem,hrušky,čaj ovocný (alergeny č. 1, 7)

úterý 27.2.

dopolední svačina:
cereálie s mlékem,ovoce (alergeny č. 7)
polévka:
mrkvová s celestýnskými nudlemi (alergeny č. 1, 3, 9)
hlavní jídlo:
Kuře pečené,rýže,okurkový salát (alergeny č. 1, 7, 9)
nápoj:
  1. mošt jablečný
  2. pitná voda
odpolední svačina:
chléb se sýrem Fénix,kedluben,mošt (alergeny č. 1, 7)

středa 28.2.

dopolední svačina:
pomazánka sýrová s česnekem,chléb zlínský,caro,ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
vídeňská rybí (alergeny č. 1, 4, 7, 9)
hlavní jídlo:
Hovězí guláš,kynutý knedlík,ZŠ ovoce (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
nápoj:
  1. sirup
  2. pitná voda
odpolední svačina:
termix,nepečená srdíčka,hrozny,sirup (alergeny č. 7)

čtvrtek 29.2.

dopolední svačina:
pomazánka sardinková,chléb kmínový,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 4, 7)
polévka:
vločková (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Hrachová kaše,párek,chléb,sterilovaný okurek (alergeny č. 1, 7, 9)
nápoj:
  1. pitná voda
  2. sirup
odpolední svačina:
rohlík s pomazánkovým máslem,paprika,sirup (alergeny č. 1, 7)

pátek 1.3.

dopolední svačina:
pomazánka tvarohová s ředkvičkami,toastový chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
hráškový krém (alergeny č. 1, 7, 9)
hlavní jídlo:
Sekaný řízek s celerem,bramborová kaše,kompot (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
nápoj:
  1. pitná voda
  2. čaj bylinkový
odpolední svačina:
chléb s máslem a povidla, čaj bylinkový, jablko (alergeny č. 1, 7)

Tabulka s alergeny

1 obilniny obsahující lepek 8 skořápkové plody (ořechy)
2 korýši 9 celer
3 vejce 10 hořčice
4 ryby 11 sezamová semena
5 podzemnice olejná (arašídy) 12 oxid siřičitý a siřičitany
6 sója, sójové boby 13 vlčí bob (lupina)
7 mléko 14 měkkýši

příští týden >>

ROZDĚLENÍ ALERGENŮ

1. Obiloviny obsahující lepek

1.1 pšenice

1.2 žito

1.3 ječmen

1.4 oves

1.5 špalda

1.6 kamut

 

8. Skořápkové plody

8.1 mandle

8.2 lískové ořechy

8.3 vlašské ořechy

8.4 kešu ořechy

8.5 pekanové ořechy

8.6 para ořechy

8.7 pistácie

8.8 makadamiové ořechy

Jídelníček

pondělí 26.2.

jídlo není uvedeno


úterý 27.2.

jídlo není uvedeno


středa 28.2.

jídlo není uvedeno


čtvrtek 29.2.

jídlo není uvedeno


pátek 1.3.

jídlo není uvedeno


sobota 2.3.

jídlo není uvedeno


neděle 3.3.

jídlo není uvedeno


příští týden >>