Navigace

Obsah

1. 9. 2021 - slavnostní zahájení školního roku 2021-2022

Typ: ostatní
zahájení školního roku 2021-2022Informace pro rodiče

1. září - zahájení školního roku 2021-2022

První den ve škole je významným milníkem v životě každého dítěte. Svět nekonečných her v mateřské školce je nenávratně pryč a na řadu přichází učení a povinnosti.  

Na 1. září se vždy těší nejen prvňáčci, ale i jejich rodiče. Všichni jsou plni očekávání a přejí si, aby start do školy byl hezkým zážitkem, na který budou vzpomínat. Vstup do školy máme tedy za sebou a může začít školní rok. Přejeme všem prvňáčkům, ať do něj vkročí správnou nohou, ať se během svého pobytu ve škole se naučí řadu užitečných znalostí a poznají nové kamarády.

Popřát spoustu krásných chvil ve škole, pevné zdraví, hodně sil přišel nejen našim nejmenším  i pan starosta obce Žlutava Ing. Stanislav Kolář, vedoucí učitelka MŠ paní Věra Hermanová a předsedkyně kulturní komise obce Žlutava paní Zdena Goišová. 

Mgr. Hana Zvoníčková, ředitelka ZŠ a MŠ Žlutava

 

 


Vytvořeno: 2. 9. 2021
Poslední aktualizace: 2. 9. 2021 10:38
Autor: Správce Webu