Strom přátelství ZŠ a MŠ Žlutava

s Informace pro rodiče

Dne 10. 5. 2022 žáci a zaměstnanci naší školy společně zasadili Strom přátelství ZŠ a MŠ Žlutava. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat paní Haně Újezdské, která nám věnovala finanční prostředky na pořízení stromu (Sakura ozdobná - třešeň pilovitá)  a také zakoupila roční předplatné časopisu Junior, který budou mít žáci trvale k dispozici k nahlédnutí a k prostudování ve škole. Moc si tohoto přispění vážíme a ještě jednou děkujeme.

Zápis ze školní kroniky:

Milé děti, žáci a zaměstnanci,

přeji Vám všem hodně štěstí a radosti ve vaší společné práci a na vaší cestě za poznáním. strom přátelství, který jsme dnes zasadili symbolizuje snahu každého z nás udělat denně něco hezkého či užitečného pro své blízké. Může to být třeba jen úsměv, rada nebo pomoc. Ať se Vám vše daří.

S úctou vaše kamarádka Hanka Újezdská z Posluchova

Ve Žlutavě dne 10. 5. 2022