Mikuláš v ZŠ a MŠ

Typ: Mateřská škola | ostatní | Základní škola
mikuláš Informace pro rodiče

Dne 1. prosince 2023 zavítal do naší školy a školky Mikuláš se svojí družinou. Písně, říkadla a básně  s vánoční tématikou zazněly v každé ze  tříd. Za svůj výkon a především za to, že  po celý rok děti  krásně pracovaly, byly hodné, plnily si všechny úkoly, dostaly také bohatou mikulášskou nadílku. Velké poděkování patří našim sponzorům za příspěvky do balíčků. Ještě je potřeba zmínit, že Mikuláš se svým doprovodem také navštívil OÚ Žlutava a zjistil, že i tam byli všichni hodní, což je skvělá zpráva.  Závěrem příspěvku tedy vyřizujeme nebeský vzkaz: "Po celý příští rok, buďte všichni zdraví, zdraví, zdraví, pomáhejte si a mějte se rádi!"

Váš Mikuláš, anděl a čert.

Vytvořeno: 1. 12. 2023
Poslední aktualizace: 5. 12. 2023 8:06