Připravované akce a projektové dny v MŠ 11,12/2023

Připravované akce a projektové dny v listopadu a prosinci 2023 v MŠ Žlutava

Listopad

• Středa 1. listopadu v 8,30 hod.  – projektový den „Bubnování pro radost“, vstupné bude hrazeno z projektu OP JAK.
  • Od pondělí 6. listopadu po dobu 14- ti dnů bude vykonávat pedagogickou praxi v naší MŠ

studentka SpgŠ v Kroměříži Barbora Kašíková.

• Pátek 10. listopadu v 9 hod. – projektový den „Staráme se o zvířátka“. S dětmi půjdeme ke krmelci do Kozince. Připravte, prosím, dětem do batůžku krmení pro zvířátka – seno, mrkev, kukuřici….
  • Úterý 14. listopadu od 8,30 hod. – fotografování přihlášených dětí k Vánocům
  • Čtvrtek 30. listopadu – poslední, 10. lekce, předplaveckého kurzu

• Pátek 1. prosince – Mikuláš v MŠ. Každé dítě dostane mikulášský balíček.
  • Úterý 5. prosince v 8,30 hod. – projektový den „Umělá inteligence“, pan Basovník
  • Čtvrtek 7. prosinceprojektový den „Adventní čas je tady zas“ ve skanzenu Rochus.

Odjezd autobusu v 9 hodin, předpokládaný návrat ve 13 hodin.

Vstupné a autobus bude hrazeno z projektu OP JAK.

• Středa 13. prosince – od 14,00 do 16,00 – Vánoční tvoření s rodiči.

Děti ze třídy Motýlci budou tvořit s rodiči ve třídě Motýlci. Děti ze třídy Berušky budou tvořit s rodiči ve třídě Berušky.

Ve Žlutavě 30. října 2023                                Věra Hermanová, MŠ Žlutava

Vytvořeno: 30. 10. 2023
Poslední aktualizace: 30. 10. 2023 8:25