Navigace

Obsah

Školní jídelna ZŠ a MŠ Žlutava

  • Ze stravování se odhlašuje den předem v době od 7.00 do 14.30 hod,, nejpozději však do 8.00 hodin daného dne osobně nebo telefonicky na čísle: 577 945 868

  • Dopolední a odpolední svačiny jsou jen pro MŠ

Jídelníček

dnes
neděle 15.12.

jídlo není uvedeno


pondělí 16.12.

dopolední svačina:
pomazánka sýrová,chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
z hovězího masa s těstovinou (alergeny č. 1, 3, 9)
hlavní jídlo:
Hovězí vařené maso,dušená mrkev s hráškem,brambory (alergeny č. 1, 9)
nápoj:
  1. sirup
  2. pitná voda
odpolední svačina:
domácí termix,piškoty,mandarinky,sirup (alergeny č. 1, 3, 7)

úterý 17.12.

dopolední svačina:
vaječný krém,chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 3, 7, 10)
polévka:
zeleninová s tofu (alergeny č. 6, 9)
hlavní jídlo:
Kuřecí kousky s ananasem,rýže (alergeny č. 9)
nápoj:
  1. koncentrát jablko-černý rybíz
  2. pitná voda
odpolední svačina:
chléb s pomazánkovým máslem a okurek, koncentrát jablko-višeň (alergeny č. 1, 7)

středa 18.12.

dopolední svačina:
pomazánka sardinková,chléb,kaogrande,ovoce (alergeny č. 1, 4, 7)
polévka:
gulášová (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Jáhlový nákyp s kompotovanými meruňkami, ZŠ mléko,ovoce (alergeny č. 3, 7)
nápoj:
  1. sirup
  2. pitná voda
odpolední svačina:
chléb s žervé, paprika, mošt (alergeny č. 1, 7)

čtvrtek 19.12.

dopolední svačina:
pomazánka sojová,chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 6, 7)
polévka:
kmínová s kapáním (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
hlavní jídlo:
Vepřové karbenátky, těstovinový salát,dresink (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
nápoj:
  1. čaj ovocný
  2. pitná voda
odpolední svačina:
rohlík s máslem,jablko,čaj ovocný (alergeny č. 1, 7)

pátek 20.12.

dopolední svačina:
vánočka,bílá káva,ovoce (alergeny č. 1, 3, 7)
polévka:
fazolová krémová (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Pečený losos,bramborová kaše,zeleninová obloha (alergeny č. 1, 4, 7, 9)
nápoj:
  1. sirup
  2. pitná voda
odpolední svačina:
křehký plátek,ochucené mléko,banán (alergeny č. 7)

Tabulka s alergeny

01 obilniny obsahující lepek08 skořápkové plody (ořechy)
02 korýši09 celer
03 vejce10 hořčice
04 ryby11 sezamová semena
05 podzemnice olejná (arašídy)12 oxid siřičitý a siřičitany
06 sója, sójové boby13 vlčí bob (lupina)
07 mléko14 měkkýši

příští týden >>