Vysvědčení aneb prázdniny jsou před námi

Typ: Hlavní stránka | Mateřská škola | ostatní | Základní škola
Vysvědčení aneb  prázdniny jsou před námi 1 poděkování za spolupráci

Milí žáci,

Zítra nás čeká poslední den letošního tak trošku jiného školního roku. Odnesete si vysvědčení, které ohodnotí nejen práci ve škole, ale především vaši domácí přípravu. Myslíme si, že většina z vás zvládla práci za uplynulé pololetí velmi dobře. Chtěli bychom vás všechny moc pochválit. Přejeme vám, abyste si o prázdninách odpočinuli a načerpali sil do dalšího školního roku. Těšíme se, že se všichni v září ve zdraví potkáme. Současným páťákům a všem, kteří naši školu opouštějí, přejeme, ať se jim daří v jejich dalším školním životě. Doufáme, že se za námi občas přijdou pochlubit svými úspěchy, či si jen tak popovídat s kamarády nebo bývalými učiteli. Mějte se všichni moc krásně a ať vám sluníčko svítí celé prázdniny.

Vedení školy, paní učitelky a ostatní zaměstnanci ZŠ a MŠ Žlutava

Vytvořeno: 29. 6. 2020