Navigace

Obsah

Školní jídelna ZŠ a MŠ Žlutava

  • Ze stravování se odhlašuje den předem v době od 7.00 do 14.30 hod,, nejpozději však do 8.00 hodin daného dne osobně nebo telefonicky na čísle: 577 945 868

  • Dopolední a odpolední svačiny jsou jen pro MŠ

Jídelníček

pondělí 3.5.

dopolední svačina:
krupicová kaše, čaj ovocný, ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
jáhlová (alergeny č. 9)
hlavní jídlo:
Valašské kůsky se žampiony, brambory (alergeny č. 1, 7, 9)
nápoj:
  1. pitná voda
  2. sirup
odpolední svačina:
chléb s máslem a paprika, sirup (alergeny č. 1, 7)

úterý 4.5.

dopolední svačina:
pomazánka drožďová,chléb,vitakáva,ovoce (alergeny č. 1, 3, 7)
polévka:
fazolová (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Hovězí na rajčatech,špecle,ledový salát,ZŠ jogurt ovocný (alergeny č. 1, 3, 9)
nápoj:
  1. pitná voda
  2. mošt jablečný
odpolední svačina:
jogurt ovocný,kaiserka,banán,mošt (alergeny č. 1, 7)

středa 5.5.

dopolední svačina:
pomazánka ze strouhaného sýra,chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
květáková s mrkví (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Sekaná pečeně,bramborová kaše,kompot (alergeny č. 1, 3, 7, 9)
nápoj:
  1. pitná voda
  2. čaj bylinkový
odpolední svačina:
chléb s pomazánkovým máslem,pórek,čaj bylinkový (alergeny č. 1, 7)

čtvrtek 6.5.

dopolední svačina:
pomazánka tvarohová s kečupem,chléb,Granko,ovoce (alergeny č. 1, 7)
polévka:
rybí (alergeny č. 1, 4, 9)
hlavní jídlo:
Krůtí játra na cibuce,rýže,červená řepa (alergeny č. 1, 9)
nápoj:
  1. pitná voda
  2. citronáda
odpolední svačina:
chléb s máslem a džem,jablko,citronáda (alergeny č. 1, 7)

pátek 7.5.

dopolední svačina:
pomazánka sleďová,chléb,mléko,ovoce (alergeny č. 1, 4, 7)
polévka:
gulášová (alergeny č. 1, 9)
hlavní jídlo:
Těstoviny sypané lískooříškovým posypem,ovoce (alergeny č. 1, 3, 7, 8)
nápoj:
  1. pitná voda
  2. sirup
odpolední svačina:
sojový rohlík s žervé,ředkvičky,sirup (alergeny č. 1, 6, 7)

Tabulka s alergeny

1 obilniny obsahující lepek 8 skořápkové plody (ořechy)
2 korýši 9 celer
3 vejce 10 hořčice
4 ryby 11 sezamová semena
5 podzemnice olejná (arašídy) 12 oxid siřičitý a siřičitany
6 sója, sójové boby 13 vlčí bob (lupina)
7 mléko 14 měkkýši

příští týden >>