akce MŠ - červen 2022

Typ: Mateřská škola | ostatní
akce MŠ - červen informace pro rodiče

Připravované akce v druhé polovině června – změna termínů některých připravovaných akcí

• v pondělí 13. června v době od 9 do 10 hodin navštíví děti z obou tříd včelín pana Jana Pavlíka. Připravte, prosím, dětem pokrývku hlavy !!!
  • V úterý 14. června dopoledne se ve spolupráci s organizacemi v obci uskuteční akce Žlutavský běh. Děti z MŠ budou plnit úkoly na stanovištích. Prosím, připravte dětem vhodné oblečení, obutí a pití.
  • pondělí 20. června v 15,00 hod. – třídní schůzka s rodiči v mateřské škole. Schůzka je určena pro rodiče dětí, které budou ve školním roce 2022/2023 navštěvovat  mateřskou školu.
  • V úterý 21. června v 15 hodin - Rozloučení předškolních dětí s mateřskou školou. Tato akce je určena pro děti, které nastoupí od září do 1. třídy ZŠ a jejich rodiče.

(Termín akce je přesunut vzhledem k velké nemocnosti předškolních dětí. Děkuji za pochopení.)

• V případě nejasností se neváhejte zeptat paní učitelek ve třídě.

Ve Žlutavě 8. června   2022                        Věra Hermanová, MŠ Žlutava

Vytvořeno: 30. 5. 2022