Rozloučení předškoláčků s naší MŠ

Typ: Mateřská škola | ostatní
Rozloučení předškoláčků s naší MŠ Informace pro rodiče

Rozloučení předškoláčků

Slavnostní loučení předškolních dětí s mateřskou školou se uskutečnilo v úterý 21. června 2022 za účasti rodičů, prarodičů, sourozenců, pana starosty, paní ředitelky školy a paní učitelky nastávajících žáků první třídy. Radostnou atmosféru navodila pohádka O koblížkovi, písničky, básničky a závěrečný taneček „Škola už nám mává, mává“. Děti byly odměněny knížkami, diplomy, drobnými dárečky a medailí s nápisem „Budu školákem“.  Domů si odnesly i učebnice do 1. třídy. S přáním hodně štěstí a úspěchů v základní škole a pěkně prožitých prázdnin byla besídka téměř u konce. Sladká tečka čekala na děti při ochutnávce perníčků, lineckého, koblížků a třešní ze školní zahrady.

Poděkování

Všichni zaměstnanci mateřské školy a školní kuchyně srdečně děkují rodičům budoucích žáků 1. třídy za jejich krásná slova plná poděkování, za nádherně navázané kytice pestrobarevných květů a další milé dárečky. Velmi nás to překvapilo a potěšilo.

Za všechny zaměstnance Věra Hermanová, MŠ Žlutava

"Bylo krásné a zároveň velmi dojemné sledovat, jak jsou ty naše žlutavské děti šikovné, a kolik se toho během pobytu ve školce naučily. Chtěla bych je touto cestou moc pochválit za krásné kulturní vystoupení, které si připravily a zároveň poděkovat paní učitelce Hermanové a Mészárosové za nácvik a organizaci. Milí budoucí žáčci, už se na Vás moc ve škole těšíme!"

Mgr. Hana Zvoníčková, ředitelka školy a další zaměstnanci ZŠ a MŠ Žlutava

Jako motýl křídly mává,