Škola v přírodě

Ve dnech 16. - 20. 6. uspořádala ZŠ Žlutava pro své žáky školu v přírodě na Kopánkách blízko Mikulčina vrchu. Při cestě tam jsme navštívili Komňu, obec roku 2011. Prohlédli jsme si místní školu, muzeum zvěrokleštiče a muzeum J. A. Komenského. Na Kopánkách děti vyráběly vlajky, koupaly se, chodily do lesa, hrály fotbal, plnily úkoly přírodovědné olympiády a soutěžily v Šifrované, v hodu indiánským oštěpem, v běhu na 50 metrů, v Mechiádě a dalších disciplínách. Ve čtvrtek večer byly vyhodnoceny všechny soutěže, proběhlo "vyřazování" páťáků a v neposlední řadě táborák pro děti a jejich rodiče, kteří na Kopánky přijeli. V pátek před odjezdem navštívil děti děda "Karpat", kterého představoval dědeček Hedviky Pláškové. Ředitelství školy děkuje všem rodičům za sponzorské dary ve formě ovoce, nápojů a sladkostí pro děti.

Vytvořeno: 20. 6. 2014
Poslední aktualizace: 15. 6. 2018 19:34